Chemia techniczna Małopolska

Chemia techniczna: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Nowy Targ, Olkusz, Bochnia, Myślenice, Niepołomice

Firma Handlowa Progress dostarcza wysokiej jakości produktu z dziedziny chemii technicznej oraz do napraw blacharsko lakierniczych w Małopolsce.
W swojej ofercie posiadamy uznane marki takie jak Teroson i Loctite. Naszym celem jest spełnianie najwyższych standardów jakości naprawy samochodów i ich serwisowaniu.
Marka Teroson to synonim innowacji i zaufania w zakresie chemii spełniające normy TUV. Dzięki swojej długiej historii i doświadczeniu, Teroson oferuje szeroki wybór wysokiej jakości klejów, mas uszczelniających, środków do naprawy tworzyw sztucznych, powłok antykorozyjnych, oraz chemii do wklejania poszyć, paneli i dachów.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz produktów do lakiernictwa samochodowego, czy też konserwacji podwozia oraz profili – marka Teroson jest pewnym wyborem dla Ciebie.

Chemia samochodowa Teroson: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Nowy Targ, Olkusz, Bochnia, Myślenice, Niepołomice

Loctite to marka powszechnie znana i ceniona przez profesjonalistów na całym świecie, Loctite oferuje niezawodne rozwiązania dla różnorodnych zastosowań w przemyśle.
Ich oferta obejmuje kleje, uszczelniacze, smary, środki zabezpieczające gwinty, podkłady, aktywatory. Niezależnie od tego czy naprawiasz samochód, czy pracujesz w przemyśle produkcyjnym, marka Loctite jest synonimem wysokiej wydajności i niezawodności.

Chemia przemysłowa: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Nowy Targ, Olkusz, Bochnia, Myślenice, Niepołomice

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów. Niezależnie od Twoich potrzeb, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu!
Jesteśmy z Wieliczki, także dostarczymy Twoje zamówienie chemii technicznej do
Krakowa i okolic. Możemy także wysłać do Tarnowa, Nowego Sącza i w każde inne miejsce województwa małopolskiego.